جزوه محتوایی «رویکردهای ضروری در کار فرهنگی» حاوی بخشی از صحبت های «آقای وحید جلیلی» از سوی دفتر استانی سازمان سراج در گیلان منتشر شد.

این جزوه خلاصه ای از صحبت های ارائه شده از سوی «وحید جلیلی» پژوهشگر اندیشه اسلامی معاصر، مدیر مسئول مجله راه، مسئول شورای سیاستگذاری جشنواره مردمی فیلم عمار و مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که در جمع تعدادی از فعالان فضای مجازی استان گیلان در دوم مهر ۱۳۹۴ در شهر رشت ایراد شده است.

فایل PDF این جزوه را می توانید از طریق لینک زیر دریافت نمائید:

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن dckmehdow.png است

دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان از آغازین روزهای تشکیل و به منظور تبیین مباحث و موضوعات مبتلابه در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و ارتقاء سطح فکری و توانمندی های نظری فعالان این جبهه، اقدام به تولید و انتشار جزوات محتوایی، حاصل تفکر و سخنرانی برخی از فعالان برجسته این جبهه نموده است که تاکنون جزواتی همچون خانواده جهادی، انقلاب اسلامی انقلاب بی قرارها، تشکیلات اسلامی، آموزش راه اصلی خط شکنی، اثرگذاری فرهنگی و … منتشر شده است.

لازم به ذکر است که مجموعه جزواتی که تاکنون توسط دفتر استانی سازمان سراج تدوین شده است، در بخش تولیدات پایگاه اطلاع رسانی این دفتر و از طریق این لینک قابل دریافت می باشد.