به گزارش روابط‌عمومی سازمان فضای مجازی سراج مرکز گیلان؛ مراسم بزرگداشت آیت‌الله‌العظمی محمدتقی بهجت فومنی هم‌زمان با سیزدهمین سالروز درگذشت این عالم ربانی همراه با رونمایی از ۱۰‌ها محصول چند رسانه‌ای در تالار مرکزی شهر رشت برگزار می‌شود.


این محصولات چندرسانه ای در ۱۷ عنوان کلی شامل مونشن گرافی، پوستر، استوری، استوری فانتزی به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی، آیتم تصویری به شکل های مختلف مصاحبه مردمی، نقاشی آب رنگ و کلیپ های تصویری، یک عنوان فیلم کوتاه، کلیپ های اختصاصی مربعی برای اینستاگرام، آیتم تصویری نقاشی و خطاطی و سیاه قلم و آب رنگ و … است که در مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت رونمایی خواهند شد.


علاوه براین موارد، اپلیکیشن جامع و ویژه آیت الله بهجت نیز در این مراسم رونمایی می شود و پویش کشوری بهجت عارفان به کمک فعالان فضای مجازی در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی شامل اینستاگرام، تلگرام، توییتر و اتس اپ از ۲۴ اردیبهشت تا روز ۲۷ اردیبهشت راه‌اندازی خواهد شد.


همچنین در مراسم بزرگداشت آیت‌الله بهجت فومنی، آیت‌الله عبدالکریم فرحانی، از شاگردان مرحوم آیت‌الله بهجت و عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان و مدیر مؤسسه فقه‌الخمینی و همچنین سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان سخنرانی خواهند کرد.


این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت برگزار خواهد شد.